Seizoen 1986-1987
Wolfgang A. Mozart – Klarinetconcert, KV 622 (met Andrea Zierleyn)
Piotr IllichTsjaikovsky – Ouverture 1812 op.49
Johannes Brahms – Concert voor viool en cello in a op. 102 (met Vera Beths/Anner Bijlsma)
Gustav Mahler – Symfonie nr.1 in D ‘De Titaan’
Franz Schubert – Rosamunde
Gabriel Fauré – Requiem

Seizoen 1985-1986
Wim Franken – De Vloed in Klank 3 orgels/3 koren/korps/blokfluiten/solisten
Johan Wagenaar – De Dage van Venetië op. 20
Sergei Rachmaninoff – Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (met Ronald Brautigam)
Hector Berlioz – Symphonie fantastique op. 14

Seizoen 1984-1985
Sergei Prokofiev – Peter en de Wolf op.67 (verteller Henk van Ulsen)
Jean Sibelius – Finlandia op.26
Wolfgang A. Mozart – Requiem. m.m.v. koor Soli Deo Gloria
Julius Fučik – Marinarella Ouverture
Edouard Lalo – Symphonie Espagnole (met Dick Bor)
Claude Debussy – Nocturnes
Igor Stravinsky – Divertimento uit Le baiser de la fée’
Richard Rodgers – Oklahoma

Seizoen 1983-1984
César Franck – Psalm 150. m.m.v. koor Eben-Haëzer
Robert Heppener – Sweelinck Fanfare
Jules Massenet – Scènes Pittoresques
Maurice Ravel – Shéhérazade (met Elly Ameling)
Nikolai Rimsky.Korsakow – Schéhérazade

Seizoen 1982-1983
César Franck – Psyche
Antonin Dvořák – Te Deum • met koor Hosanna
Mikail Ippolitow – Iwanow – Kaukasische schetsen
Henri Tomasi – Ballade voor altsaxofoon (met Ed Bogaard)
Alexis Chabrier – España
Francis Poulenc – Les Biches
César Franck – Le chasseur maudit

Seizoen 1981-1982
Felix Mendelssohn.Bartholdy – Lobgesang met koor Soli Deo Gloria
Léon Orthel – Evocazione
George Gershwin – Pianoconcert in F (met Daniël Wayenberg)
Marius Flothuis – Nocturne
Edward Grieg – 4 Noorse dansen op.35
Piotr Illich Tsjaikovsky – Capriccio ltalien op.45

Seizoen 1980-1981
Georg F. Handel – Messiah
Niels Gade – Nachklänge von Ossian op. 1
Léon Orthel – Symfonie nr.2 op. 18
Camille Saint.Saëns – Vioolconcert nr. 3 op. 61 (met Theo Olof)
Bedrich Smetana – uit ‘Má vlast’: Die Moldau

Seizoen 1979-1980
Giovanni Gabrieli – Sonata XX voor 5 groepen (bewerking Wim Bredenhorst)
Mikail Glinka – Ouverture Ruslan & Ludmilla
Wim Franken – Circo
Jurriaan Andriessen – Concerto per flauto e orchestra (met Abbie de Quant)
Benjamin Britten – Matinées musicales op. 24
Nikolai Rimsky.Korsakow – Capriccio Espagnol op. 34

Seizoen 1978-1979
Gabriel Pierné – La Croisade des enfants
Hendrik Andriessen – Ricercare
Jean Françaix – L’Horloge de Flore (met Han de Vries)
Leonard Bernstein – Selectie uit West Side Story
Camille Saint-Saëns – Symfonie n r.3 (orgelsymfonie)

Seizoen 1977-1978
Engelbert Humperdinck – Ouverture ‘Hänsel und Gretel’
Claude Debussy – Twee dansen voor Harp. (met Vera Badings)
Wim Bredenhorst – ‘Roemenië’ m.m.v. zigeunerorkest Lautari/ volksdansvereniging Terpsichore
Frans Schubert – Symfonie nr. 8 (‘Unvollendete’)
Wim Franken – Scherzo en finale bij Unvollendete
Franz Liszt – Les Préludes

Seizoen 1976-1977
Franz Hoffmeister – Concert voor fluit in D (met Victorien Sloof)
Franz Schubert – Ouverture in D
Robert Schumann – Symphonie nr.4 in d op.120
Antonin Dvořák – Celloconcert in b op. 104 (met Anner Bijlsma)
Peter van Anrooy – Piet Hein Rhapsodie

Seizoen 1975-1976
Johan Wagenaar – Ouverture De Doge van Venetië’
Sergei Rachmaninoff – 2e Pianoconcert in c op.18 (met Daniël Wayenberg)
Alexandre Luigini – Ballet Egyptien
Alexander Borodin – Eine Steppenskizze
Franz Liszt – 2e Hongaarse Rhapsodie

Seizoen 1974-1975
Johann N. Hummel – Introductie, thema en variaties op.102
(met Ton v.d.Kieft)
François Boïeldieu – Ouverture ‘La Dame Blanche’
Max Bruch – Vioolconcert in g op. 26 (met Nap de Klijn – 50 jaar violist)
Antole Ljadov – 8 Russische volksmelodieën op. 58
Hans Kox – Concert voor orkest

Seizoen 1973-1974
César Franck – Psalm 150
Willem Pijper – Zes Adagio’s
Hugo de Groot – Concertino voor klarinet (met Letty Kleipool)
Edward Grieg – Norwegische Tänze op. 35
Piotr Illich Tschaikovsky – Rococo Variaties op.33 (met Anner Bijlsrna)
Bedrich Smetana – uit ‘Má vlast’: Die Moldau

Seizoen 1972-1973
Georg F. Händel – Judas Maccabäus
Igor Stravinsky – Greeting Prelude
Henri Tomasi – Concerto voor trompet. (met Dick Radstake)
Igor Stravinsky – Four Norwegian Moods
Leopold Mozart – Die Bauernhochzeitmusik (met Rob v.d.Bas-draailier/Simon Koeten-doedelzak)
Camille Saint.Saëns – Suite Algérienne op.60

Seizoen 1971-1972
Tristan Keuris – ‘O Johnny Hus’ protestopera
Orimoa – NCRV tv jeugdserie
Jan Hugo Vořisek – Symfonie in D
Joseph Haydn – Trompetconcert in Es (met Maurice André)
Darius Milhaud – La création du monde
Johann Strauß – Kaiserwalzer

Seizoen 1970-1971
Cécile Chaminade – Concertino voor fluit op. 107
(met Hanneke Zwart)
Edward Elgar – Serenade op. 20
Tristan Keuris – Choral Music 1
Ludwig van Beethoven – Tripleconcert in C op.56 (met Gérard van Blerk/Nap de Kljn/Anner Bijlsma)

Seizoen 1969-1970
Luigi Cherubini – Balletmuziek uit ‘Anakreon’
Hendrik Andriessen – Kuhnau Variaties
met Balletschool Angela Balzarelli
Domenico Cimarosa – Hoboconcert (met Victor Swillens)
Wolfgang A. Mozart – Symfonie in D, KV 181
George Gershwin – 3 Preludes
orkestratie W Bredenhorst

Seizoen 1968-1969
Wim Franken – Heederik Cantate
Joseph Haydn – Symfonie nr.104
Wolfgang A. Mozart – Concertaria’s
Francis Poulenc – Le Bestiaire (met Herman Schey)

Seizoen 1967-1968
Bernard Renooy – Introduzione, tema con variazione e fuga
Wolfgang A. Mozart – Symfonie Concertante, KV 364 (Nap de Kljn / Paul Godwin)
Jaap Geraedts – Danssuite
Johann Strauß – Rosen aus dem Süden
Hans Kox – Concerto per orchestre

Seizoen 1966-1967
Johann S. Bach – Suite nr.3 in D
Joseph Haydn – Symfonie nr.86 in D
Giuseppe Tartini – Vioolconcert in d (met Nap de Klijn)
Karel Mengelberg – Suite voor orkest
Wim Bredenhorst/ Robert Pippel
Wim Franken/ Jan van Dijk
– Variaties op het Eurovisietherna

Seizoen 1965-1966
Wim Franken – ‘De keizer en de Nachtegaal’ schoolopera
Wolfgang A. Mozart – Ouverture Don Giovanni KV 527
Georges Bizet – Jeux d’enfants
Frantisek Brixi – Orgelconcert in F (met Jan van Laar)
Franz Richter – Symfonie in Es nr.4

Seizoen 1964-1965
Modeste Grétry – Ouverture ‘Céphale et Procris’
Robert Pippel – ‘Burlesque’ voor 3 fagotten en orkest (met Henk de Wit sr./Henk de Wit jr/Peter de Wit)
Antonio Vivaldi – Concert voor 2 gitaren (met Julian Coco/Carel Harms)
Tristan Keuris – Suite voor Orkest
Christoph W. Gluck – Ballet Suite
Wim Bredenhorst – Movements voor 2 gitaren, 3 fagotten en orkest

Seizoen 1963-1964
Georg F. Handel – Mars uit ‘Scipio’
Herman Strategier – Symfonietta
Giuseppe Torelli – Trompetconcert in D (met Dick Radstake)
Wolfgang A. Mozart – Symfonie nr.23 KV 181
Wim Bredenhorst – Divertimento