Seizoen 2004-2005

Edward Elgar – Ouverture ‘In the South’
Max Bruch – Concert voor Klarinet, Altviool en Orkest (met Evelien Noordhuis en Tjitske Homma)
Edward German – Three Dances from the Music to Henry VIII
Arthur Wilkinson, John Lennon, Paul McCartney – The Beatlecracker Suite
Jan Sweelinck – Hodie Christus Natus est
Dmitri Sjostakovitsj – Symfonie Nr. 5
Igor Stravinsky – Petroushka

Seizoen 2003-2004

Johan de Meij – Symfonie Nr. 1 ‘The Lord of the Rings’
Igor Stravinsky – Divertimento uit ‘Le Baiser de la Fée’
Sergei Prokofiev – Cinderella Suite
Sergei Rachmaninoff – Symfonie Nr. 2
Sergei Rachmaninoff – Pianoconcert Nr. 2 (met Bas Verheijden)
Leonard Bernstein – Ouverture ‘Candide’

Seizoen 2002-2003

Johannes Brahms – Symfonie Nr. 3
Maurice Ravel – Tzigane (met Tjeerd Top)
Dmitri Sjostakovitsj – Symfonie Nr. 10
Alexander Arutjunjan – Trompetconcert
Francis Poulenc – Suite uit Les Biches

Seizoen 2001-2002

Richard Addinsell – Warsaw Concerto (met Jasper Bon en Bas Verheijden)
Samuel Barber – Adagio for Strings
Johann II Strauss – Kaiserwalzer
John Williams – Star Wars
Gustav Holst – The Planets
Joey Roukens – Earth: The Bringer of Life (wereldpremière)
Richard Strauss – Vier letzte Lieder (met Hanneke de Wit)

Seizoen 2000-2001

Nikolai Rimsky-Korsakov – Capriccio Espagnole
Edouard Lalo – Symphonie Espagnole (met Tjeerd Top)
Richard Wagner – Tristan und Isolde ‘Vorspiel und Liebestod’
Maurice Ravel – Pianoconcert voor de Linkerhand (met Bas Verheijden)
Ottorino Respighi – Fontane di Roma
Hendrik Andriessen – Ricercare

Seizoen 1999-2000

Giacomo Puccini – Missa di Gloria (met het koor Soli Deo Gloria)
John Williams – Three pieces from ‘Schindler’s List’ (met Willemijn Zwikstra)
George Gershwin – An American in Paris
Gustav Mahler – Lieder eines fahrenden Gesellen (met Arjen Veenhuizen)
Sergei Prokofiev – Peter en de Wolf (met Edwin Rutten)
Sergei Prokofiev – Ouverture Russe
Claude Debussy – Trois Nocturnes
Mili Balakirev – Symfonie Nr. 2

Seizoen 1998-1999

Hector Berlioz – Hongaarse Mars
Operaproject in samenwerking met het Koninklijk Conservatorium en Theo van de Putten
Camille Saint-Saëns – Vioolconcert Nr. 3 (met Janine Jansen)
Hector Berlioz – Symphonie Fantastique
Camille Saint-Saëns – Danse Macabre

Seizoen 1997-1998

Sergei Prokofiev – Delen uit ‘Romeo en Julia’
Dmitri Kabalevsky – The Comedians
Peter van Anrooy – Piet Hein Rhapsodie
Edward Elgar – Celloconcert (met Larissa Groeneveld)
Aaron Copland – El salon Mexico
Carlos Chávez – Sinfonia India
José Moncayo – Huapango
Benjamin Britten – Four sea interludes from ‘Peter Grimes’

Seizoen 1996-1997

Johannes Brahms – Altrhapsodie (met Cécile Schouten en het Amersfoorts Mannenkoor)
John Williams – Raidersmarch
Francis Poulenc – Pianoconcert (met Folke Nauta)
Samuel Barber – Adagio for strings
Gustav Mahler – Adagietto uit de Vijfde Symfonie
Sergei Rachmaninoff – Symfonische dansen, opus 45

Seizoen 1995-1996

Johannes Brahms – Symfonie Nr. 4
Joaquin Rodrigo – Concierto d’Aranjuez (met Meija Blok)
Richard Wagner – Ouverture Die Meistersinger von Nürnberg
Claude Debussy – La Mer
Sergei Prokofiev – Cantate Alexander Nevsky (met Thea van der Putten)

Seizoen 1994-1995

Nikolai Rimsky-Korsakov – Ouverture Groot Russisch Paasfeest
Sergei Prokofiev – Pianoconcert Nr. 1 (met Bas Verheijden)
George Gershwin – Rhapsody in blue
Hendrik Andriessen – Ricercare
Antonin Dvorák – Celloconcert (met Jürgen Wolf)
Edward Elgar – Enigma Variations

Seizoen 1993-1994

Camille Saint-Saëns – Carnaval des Animaux (met Bas Verheijden en Niek v. Oostrum op piano en Joke van Leeuwen als verteller)
Edwin Schimscheimer – Rockopera Levobia (Nederlandse peremière)
Felix Mendelssohn-Bartholdy – Ouverture ‘Die Hebriden’
Manuel de Falla – El Sombrero de tres Picos
Antonin Dvorák – Symfonie Nr. 9 ‘Uit de Nieuwe Wereld’

Seizoen 1992-1993

Ludwig von Beethoven – Ouverture Egmont
Dmitri Sjostakovitsj – Ouverture Festivo, opus 96
Aram Kachaturian – Vioolconcert in d (met Peter Brunt)
Maurice Ravel – Menuet Antique
Richard Strauss – Tod und Verklärung
Nikolai Rimsky-Korsakov – Schéhérazade, opus 35

Seizoen 1991-1992

Wolfgang Amadeus Mozart – Requiem (met het koor Vox Jubilans)
Franz Schubert – Symfonie Nr. 5
Johan Wagenaar – Ouverture Cyrano de Bergerac
Manuel de Falla – Noches en los Jardines de España (met Folke Nauta)
Leonard Bernstein – Ouverture Candide
George Gershwin – An American in Paris

Seizoen 1990-1991

Gustav Holst – St. Paul’s Suite
Albert Roussel – Le Festin de l’Araignée
Max Bruch – Vioolconcert in g, opus 65 (met Vera Beths)
Piotr Illich Tchaikovsky – Serenade voor strijkers
Leonard Bernstein – Symfonische dansen uit ‘The West Side Story’
Gustav Mahler – Symfonie Nr. 4 in G (met Fiekojan Hoolboom)

Seizoen 1989-1990

Edward Elgar – Serenade voor strijkers
Franz Schubert – Symfonie Nr. 8 ‘Unvollendete’
Johannes Brahms – Akademische Festouvertüre, opus 84
Alexander Voormolen – Een Zomerlied (1928)
Gustav Mahler – Kindertotenlieder (met Hiroko Mogaki)
Piotr Illich Tchaikovsky – Symfonie Nr. 5 in e

Seizoen 1988-1989

Zigeunerprogramma (met Thérèse Steinmetz)
Claude Debussy – Prélude à l’après-midi d’un faune
Richard Strauss – Hoornconcert Nr. 1 (met Jacob Slagter)
César Franck – Symfonie in d
Aram Khachaturian – Adagio uit ‘Spartacus’

Seizoen 1987-1988

Sergei Prokofiev Peter en de Wolf
Gabriel Fauré – Pelléas et Mélisande
Antonin Dvorák – Symfonie Nr. 8, opus 88
Sergei Koussevitsky – Contrabasconcert Nr. 2 (met Anthony Woodrow)
Igor Stravinsky – Circus Polka